İNSAN KAYNAKLARI İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Hıdırusta Otomotiv’in hedefi insana değer veren bir yaklaşımla, sürekli gelişim ve yeniliklerle pozitif bir şirket kültürü yaratmaktır. Şirket, nitelikli insan kaynağını büyümeye giden yolda ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir.

Şirketin İnsan Kaynakları politikasının odağında; çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutma, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına imkan tanıma, çalışanlarına rahat ve huzurlu bir aile ortamı oluşturma hedefleri yer almaktadır.

Sektöründe “tercih edilen iş yeri” olmayı amaçlayan şirket, etkin işe alım süreçlerinde oryantasyon programına kadar kapsamlı bir yol haritasını takip etmektedir. Çalışanlarına eğitim ve kendini geliştirme olanakları sağlamak, kariyer haritalarını oluşturarak verimliliklerini en üst seviyeye çıkarmak Hıdırusta’nın öncelikleri arasında yer almaktadır. 

Hıdırusta için, sürdürülebilir başarı için müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyeti de son derece önemlidir. Öneri & Şikayet kutuları ve yıllık bazda gerçekleştirilen anketler ile çalışanların nabzını tutan şirket, iç iletişim faaliyetleriyle kurumsal aidiyet duygusunu pekiştirilmesini sağlamaktadır.

©2024- Hıdırusta Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Toplumu Hizmetleri Bilgi Toplumu Hizmetleri TTR BİLİŞİM